O mnie

Od 2020 roku tworzę artystyczne kolaże i buduję własną markę: W Wirażu Kolażu.  Moje prace można było zobaczyć m.in. w polskim i brytyjskim wydaniu Elle Decoration, kampaniach outdoorowych Łazienek Królewskich w Warszawie oraz albumie Jabłonki, powstałego we współpracy z KUKBUK. Tworzę również kolaże dla polskich marek, które ozdabiają opakowania lub pocztówki z podziękowaniami - jedne z nich powstały dla restauracji Syreni Śpiew i marki Kinley. Współpracowałem z markami Pani Zosia, Pan Tadeusz, Globalworth, C.H. Renoma, a także z wydawnictwem Zwierciadło.
 
Jestem laureatem dwóch nagród za plakat w konkursie Mazowieckie Zdarzenia Muzealne Wierzba w kategorii plakat muzealny (2022, 2023).

Swoją przygodę z grafiką komputerową rozpocząłem w wieku kilkunastu lat ucząc się jej z internetu. Mogę śmiało powiedzieć - jestem samoukiem i cały czas się kształcę, by podnosić sobie coraz wyżej poprzeczkę. W tworzeniu marki osobistej pomaga mi wiedza, którą zdobyłem, kończąc Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną.  Na co dzień jestem związany z sektorem fashion retail. Jestem Visual Merchandiserem.
 
 
W swoich kolażach nawiązuję do botaniki, przyrody i podkreślam piękno ludzkiego ciała. Dużą wagę przywiązuję do geometrii i symetryczności swoich prac. Moje ilustracje przenoszą odbiorcę w niedopowiedziane przestrzenie i nieznane wymiary. Przedstawiają historie, których interpretacja pozostaje otwarta.

Dużo czasu spędzam na przeglądaniu internetu, magazynów i książek. Moje życie to wieczna podróż za poszukiwaniem inspiracji. Odnajduję ją w przyrodzie, muzyce i ludziach, którymi się otaczam. Jestem estetą. Wrażliwym na piękno.
 
Zdobyte przez lata doświadczenie, ciekawość oraz wieczne poszukiwanie inspiracji pomogły mi wykreować markę W Wirażu Kolażu. Zapraszam Cię do mojego świata.
Zaufali mi:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.